SIKÇA SORULAN SORULAR

SENİN HİKAYEN

Sizin için aklınıza gelebilecek çoğu soruya cevap verdik. Eğer farklı sorularınız olursa bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

Derginizin içeriği hakkında bilgi verebilir misiniz?

Ekibimizde düğün ve bebek fotoğrafçıları bulunuyor. Hem fotoğrafçı arkadaşlarımıza, alanı ne olursa olsun fark etmez, hem de ebeveyn ve çocuk-bebeklere yönelik dolu dolu bir içeriğe sahip. Makaleler, ayın fotoğrafçısı ile röportaj, birbirinden değerli doktor, hemşire ve eğitmenlerimizin sağlık yayınları, çocuklar ve ebeveynler için kitap, oyun ve film önerileri. Fotoğrafçılarımız için film ve uygulama önerileri ve daha bir sürü faydalı ve eğlenceli içerikler bulunuyor. Her sayı farklı bir pencere açıyor bizler için. Keyifle hazırlıyoruz, keyifle okuyun diye:)

Derginizi satın aldığımızda ailelerimize hediye edebilir miyiz?

Elbette! Sevdiklerine hediye edebilirsin. Dergimiz dijital yayın olduğu için e-mail üzerinden sevdiklerinle paylaşabilir ya da sayfamızdan almasını iletebilirsin.

Düğün ve Bebek Fotoğrafçıları, sektörlerinde FARK yaratabilmek için müşterilerine DEĞER sunmalıdır. Senin Hikayen Dergisi ve Ürünlerini müşterilerine hediye ederek bir çok fotoğrafçı arasından sıyrılabilir, sadık müşteriler oluşturabilirsiniz.

Dergi sadece dijital olarak mı yayında? Baskı hali var mı?

İlk sayımız bizim için çok özel. Bu nedenle ilk sayımızı satın alman durumunda 1 adet baskı hediye vereceğiz. Diğer yayınlarımızı satın aldığınızda dijital olarak üyelik e-mailinize gönderilmektedir ve Senin Hikayen hesabınızda görüp dijital olarak okuyabilirsiniz. 

Derginize yıllık abone olabiliyor muyuz?

Elbette olabilirsiniz! Yıllık abone olduğunuzda 1 adet derginin ücretsiz olduğunu iletmek isteriz. Aynı zamanda tüm Senin Hikayen Mağazasından %10 indirimli faydalanabiliyorsunuz.

Üyelik oluşturmam gerekiyor mu?

Sipariş vermeden önce; üyelik oluşturmanızı rica ederiz. Bu sayede sipariş verdikten sonraki süreci buradan kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?

Üyelik hesabınıza girip, ürünler kısmından istediğiniz kategori ve ürünü seçtikten sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hediye paketi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluştururken seçeceğiniz hediye paketi ve aksesuarı da sepetinize ekledikten sonra satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Seçeceğiniz aksesuara göre size özel paket yapılmaktadır.

Fiyatlarınız neden Amerikan Doları para biriminde?

Senin Hikayen Dergisi sadece Türkiye değil tüm Dünya’daki fotoğrafçı ve ailelere hitap etmektedir. Bu nedenle hem İngilizce hem de USD para biriminden fiyatlandırma yapılmaktadır.

Ürünlere kargo dahil mi?

Ürünlere kargo dahil değildir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız ile gönderim sağlamaktayız. 

Senin Hikayen Dergi, senin hikayen türkiye, babies and photographers, istanbul bebek fotoğrafçısı, türkiye bebek fotoğrafçıları birliği

Senin Hikayen Dergi İletişim Formu

3 + 12 =

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!

SENİN HİKAYEN

Merhaba,

Senin için buradayız ve burada olduğun için mutluyuz. Hangi konuda desteğe ihtiyacın varsa, bize yandaki iletişim formundan ulaşabilir ya da aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsin.

Senin Hikayen Ekibi

Email Gönderin

info@seninhikayendergi.com

DİĞER MARKALARIMIZ

REKLAM & SPONSORLUK

reklam@seninhikayendergi.com

MARKALARIMIZ

Senin Hikayen Dergi, craft paper co, duvar kağıdı, çocuk odası, bebek odası, bebek duvar dekorasyonu, bpa, babies and photographers
Senin Hikayen Dergi, craft paper co, duvar kağıdı, çocuk odası, bebek odası, bebek duvar dekorasyonu, hello maternity co
Senin Hikayen Dergi, craft paper co, duvar kağıdı, çocuk odası, bebek odası, bebek duvar dekorasyonu
Senin Hikayen Dergi, tuğba kobal fotograf, düğün fotoğrafçısı, aile ve bebek fotoğrafçısı, lifestyle photographer, yargıcı, chakra
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop