Geri Ödeme ve İade Politikası

GENEL KOŞULLAR

Geri ödeme ve iade politikamız 14 gün geçerlidir. Satın alma işleminizin üzerinden 14 gün geçtiyse size tam bir geri ödeme veya değişim sunamıyoruz.

İadenin uygun olması için, ürünün kullanılmamış ve aldığınız durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında ​​olmalıdır.

Websitemizde bazı ürün türleri iade edilememektedir. Dijital dergiler, Logo tasarımları, Müşteri Rehberleri, Müşteri Sözleşmeleri, Sertifikalar gibi dijital olan ve indirilebilen hiçbir ürün iade edilemez.

İadenizi tamamlamak için bir faturanızı mutlaka eklemelisiniz ve bu sayfada yer alan iade ve değişim formunu doldurmanız gerekmektedir.

İade Koşulları

İadeniz alındıktan ve incelendikten sonra, iade edilen ürünü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini size e-posta ile bildireceğiz.

Onaylanırsanız, geri ödemeniz işleme koyulur ve 14 gün içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak uygulanır.

Gecikmiş veya eksik geri ödemeler

Henüz bir geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Ardından kredi kartı şirketinizle iletişime geçin, geri ödemenizin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir.

Sonra bankanızla iletişime geçin. Geri ödemenin yayınlanması için genellikle biraz işlem süresi vardır.

Tüm bunları yaptıysanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız, lütfen info@seninhikayendergi.com adresinden bizimle iletişime geçin.

İndirimli Ürünler

Yalnızca normal fiyatlı ürünler için para iadesi yapılabilir. İndirimli ürünler için geri ödeme yapılamaz

Değişim Süreci

Ürünleri yalnızca kusurlu veya hasarlıysa değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bize info@seninhikayendergi.com adresine bir e-posta gönderin ve ürününüzü şu adrese gönderin: {physical address}.

Kargo İade Süreci

Ürününüzü iade etmek için şu adrese göndermelisiniz: {fiziksel adres}

Ürünleri yalnızca kusurlu veya hasarlıysa değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bize info@seninhikayendergi.com adresine bir e-posta gönderin ve ürününüzü şu adrese gönderin: {physical address}.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürününüzün size ulaşması için gereken süre değişebilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Ürün iade ve değişim süreçleri ile ilgili bize info@seninhikayendergi.com adresinden ve aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop